Sevgililer Gününde Hediye Seçimi

Sevgililer gününe az gün kala tüm sevgilileri büyük bir telaş sardı. Bu gibi durumlarda bazıları sevgilim olmasaydı keşke diyebiliyor
Bu makale 2015-02-17 09:37:19 eklenmiş ve 694 kez görüntülenmiştir.
Esra Coşar

Sevgililer gününe az gün kala tüm sevgilileri büyük bir telaş sardı. Bu gibi durumlarda bazıları sevgilim olmasaydı keşke diyebiliyor. Sonuç olarak sevgililer gününde her iki tarafından bir beklentisi oluyor. Özellikle kadınlar sevgililer gününün daha anlamlı olduğunu düşünürler ve hediye beklerler. Erkeklerde ise bu kadınlar kadar fazla değildir. Ama herkes hediye almayı sever. Hediye seçmek ise kolay bir iş değildir. Özellikle erkekler için hediye almak oldukça zordur. Hem o konuda tecrübe eksikliği hem de kadınların geniş hayal dünyası nedeni ile beklentilerin önceden saptanamaması hediye almak işini oldukça zora sokar. Erkeklere hediye almak ise kolaydır. Çok az seçenek içinden bir tanesini seçersin. Bu seçenekler arasında saat, ayakkabı, gömlek, pantolon gibi belli başlı şeyler vardır. Fakat kadınlar için bu geçerli değildir. Sonuçta ne alırsan al sana çok beğendiğini ve mutlu olduğunu söyler ve işin aslı öyle olmayabilir. Sonuçta arkadaşları ile muhabbetlerinde hediye yarıştıracakları için, senden çok anlamlı ve özel bir hediye beklerler. Hediye almanın bazı incelikleri vardır.

 

Bu inceliklerin en önemlisi hediye aldığınız kişinin karakter özelliklerini bilmeniz başlar. Onun neye ihtiyacı olduğundan çok neye önem verdiği daha önemlidir.  Bir erkeğe çok ayakkabısı var diye ayakkabı almazsanız dert olmaz ama bir kadına çok ayakkabısı var diye ayakkabı almamak için kötü sonuçlar doğabilir. Onların alışveriş kavramında ihtiyaç  son kriterdir. Önemli olan hediyenin kadına hissettirdiği değerdir. Bir kadın aldığı hediye ile kendine bir değer kattığını düşünürse o zaman başarılı olmuşunuz demektir. Sonuç olarak alacağınız hediyenin kadına kendini değerli hissettirmesi gerekir. İşte burada da karşınızdakini iyi tanımanız gerekir. Kadınların her ne kadar çok benzeştiği söylense de ufak ayrıntılar karakterleri belirler.

 

 

Sevgililer gününün saçmalık olduğu bir gerçek fakat robotik şekilde yaşadığımız bu dünyada, aşmamız gereken sınavlardan biri. Daha doğrusu en az hasarla atmamız gereken günlerden biri.  Çok fazla takılıp kalmamak gerekir aslında ama kadınların rekabet dünyası buna engel olur.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Puan Durumu
Viva Haber güncel İnternet haber
© Copyright 2018 Viva Haber.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
orospu cocukları