Maskeli Kız ‘’Gaye Ersümer’’ Gerçeği

Bu günlerde sosyal medyayı yakından takip eden biriyseniz Gaye Ersümer ile karşılaşmışınızdır. Gaye Ersümer internetten paylaştığı video ile yavaş yavaş gündeme oturmaya başladı bile. Bugün yarın televizyonlarda kendine yer bulur.
Bu makale 2015-02-09 10:24:34 eklenmiş ve 1064 kez görüntülenmiştir.
Erkan Güç

Bu günlerde sosyal medyayı yakından takip eden biriyseniz Gaye Ersümer ile karşılaşmışınızdır. Gaye Ersümer internetten paylaştığı video ile yavaş yavaş gündeme oturmaya başladı bile. Bugün yarın televizyonlarda kendine yer bulur.

 

Gaye Ersümer yüzüne taktığı maske ile sevgili aradığını belirtiyor. Bununla birlikte, dünyayı gezmek istediğini, dış görünüşe önem vermediğini ve anlayışlı bir erkek tercih ettiğini belirtiyor. Sonrada facebookta sahte hesapları olduğunu ve bunları kendisinin yönettiğini söylüyor.  İsteyen herkesin ona bir şey yazabileceğini, tavsiyeler verebileceğini falan söyleyerek sözlerini noktalıyor.

 

İnandırıcı olmadığı ve bu arkadaşın reklam yaparak ünlü olmaya çalıştığı çok açık. Bu arkadaşın ünlü olmak için birilerinden yardım aldığı ve videonun o şekilde yayıldığı da çok açık. Bir çok insan bu konu üzerinde konuşacak, 14 Şubat’a kadar gündemde duracakmış gibi gözüküyor. Çünkü Gaye isimli olduğunu iddia eden arkadaş 14 Şubat’a biri ile girmek istediğini ve şimdiye kadar hiçkimse ile girmediğini söylüyor. Birde 14 Şubat’a inanmam gibi şeyler söylüyor. Sürekli ııı ııı gibi sesler çıkarıyor.

 

26 yaşında olduğunu söyleyen bu kızımız kısa süreli bir meşhur hayatı yaşayacak. Egosu baya kabaracak. Belki televizyonlara bile çıkacak. Fakat ne kadar kötü bir örnek olduğu çok açık.

 

Ekşi sözlükte gördüm ben bu olayı. Zaten bu tarz olaylar oradan patlak veriyor. Daha doğrusu orada konu olan bu tarz şeyler, gündeme geliyor. Güçlü bir platform, kimi zamanda yararlı olabiliyor. En çok da ünlülerin işine yarıyor.  Eğer ünlüyseniz ve oraya sataşıyorsanız, ününüze ün katmanız mümkün.

 

 

Videoya geri dönecek olursak, kızımızın ilgi çekeceği  belli. Tam olarak beklentisi nedir bilemiyorum ama kısa süreli olsa da beklentisine erişecek. Uzun vadeli planları varsa başarılı olamayabilir. Bir şeye, bir fikre hizmet ediyor düşüncesi olabilir diyenler olmuş, sanmıyorum.  Anlık bir eğlence için de değil sanırım. Şöyle bir video çekeyim, gülüp eğlenirim videosu değil bu.  Zaten planlı bir şekilde yayıldığı çok belli. Ne diyelim, inşallah istediğini erişir. Ama amacının bir erkek arkadaş olmadığı çok belli…

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Puan Durumu
Viva Haber güncel İnternet haber
© Copyright 2018 Viva Haber.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
orospu cocukları