Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğlu Aşkına Ara Turan Gözünden Bakış

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun objektiflere yakalanması ile yeni bir aşk mı doğuyor sorusu akıllara gelmeye başladı. Aralarında büyük yaş farkı var fakat ünlü dünyasında bu büyük sorun olmuyor. Sinem Kobal, yaptığı açıklamada durumun o şekilde olmadığını aktarsa da insanın kafasında soru işaretleri olabiliyor. İbrahim Çelikkol’dan yeni ayrılan Sinem Kobal’ın sıradaki hedefi Kenan İmirzalıoğlu mu? Böyle bir şey varsa yakın zamanda medyaya yansır.
Bu makale 2015-02-09 10:23:39 eklenmiş ve 1025 kez görüntülenmiştir.
Esra Coşar

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun objektiflere yakalanması ile yeni bir aşk mı doğuyor sorusu akıllara gelmeye başladı.  Aralarında büyük yaş farkı var fakat ünlü dünyasında bu büyük sorun olmuyor.  Sinem Kobal, yaptığı açıklamada durumun o şekilde olmadığını aktarsa da insanın kafasında soru işaretleri olabiliyor. İbrahim Çelikkol’dan yeni ayrılan Sinem Kobal’ın sıradaki hedefi Kenan İmirzalıoğlu mu?  Böyle bir şey varsa yakın zamanda medyaya yansır.

 

Sinem Kobal aşk hayatı ile sürekli gündemde olan biri. Arada sırada dizilerde göze çarpıyor. Bence çok başarılı bir oyuncu değil ve top seviyede güzel olduğu söylenemez. Yaşadığı aşklar ile her zaman gündemde kalmayı başardı ama. Özellikle Arda Turan ile yaşadığı aşk onun kariyeri açısında da doğru tercih oldu.  Arda Turan’da, Sinem Kobal’dan sonra her hangi bir aşk yaşamadı. En azından medyaya çaktırmadı.

 

Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal aşkı doğrusuysa, Arda Turan’ın içi biraz sızlayacaktır. Belki medya önünde olmayan sıradan biri ile ilişkisi yaşa fazla etkilenmez ama, Kenan İmirzalıoğlu faktörü, Arda’yı derinden yaralayabilir. NTV SPOR’da bir programda, Arda’nın Kenan İmirzalıoğlu’na abi demesi olayı özetliyor sanırım. Arda Turan muhakkak bozulur bu duruma.

 

Sinem Kobal şu sıralar bir dizide oynuyor. Dudaklarına silikon yaptırmış sanırım. Daha 28 yaşında bir kız için gereksiz bir şey bence.  Kim bilir,  Kenan İmirzalıoğlu belki öyle seviyordur.

 

Sonuç olarak eğer bu ilişki varsa ve bu haberler doğruysa bize mutluluklar dilemekten başka bir şey düşmez. Dediğimi gibi böyle bir ilişki varsa, zaten yakın zamanda ikisi de açıklar. Ne kadar gizleyebilirler ki. Şu an bir flört dönemi de olabilir. Ya da Sinem Kobal’ın anlattığı gibi, Kenan İmirzalıoğlu’nu sadece eve bırakıyordur. Ayrıca ‘’Kenan’’ diye bahsetmesi de bir soru işareti. Aralarında 13 yaş far var. Ne bileyim Arda Turan bile Kenan ağabey diyorken, Sinem Kobal’ın Kenan demesi garip doğrusu. Arda Turan, bu durum doğru ise inşallah etkilenmez, İspanya’da milli gururumuz olmaya devam eder.

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Puan Durumu
Viva Haber güncel İnternet haber
© Copyright 2018 Viva Haber.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
orospu cocukları