Erdoğan’ın Bank Asya Zaferi!

Güzel ülkemizde inanılmayacak bir olay daha yaşandı ve hiç kimse ağzını açamıyor. Ülkemizin bankalarından biri olan Bank Asya Erdoğan’ın ve hükümetin çalışmaları sonunda batma noktasına gelmiş ve borçlarından dolayı da TMSF bankaya el koymuştur
Bu makale 2015-02-06 09:00:33 eklenmiş ve 796 kez görüntülenmiştir.
Erkan Güç

Güzel ülkemizde inanılmayacak bir olay daha yaşandı ve hiç kimse ağzını açamıyor. Ülkemizin bankalarından biri olan Bank Asya Erdoğan’ın ve hükümetin çalışmaları sonunda batma noktasına gelmiş ve borçlarından dolayı da TMSF bankaya el koymuştur. Bir Cumhurbaşkanı ve iktidar düşünün ki kendi ülkesinin bir bankasını batırmaya çalışıyor ve sonunda da o seviyeye getiriyor. İnanılır gibi değil. Bir devlet fıkrası yazılsa en komikler listesinde yer alır. Gerçi son dönemde bütün devlet fıkraları Türkiye’den çıkacaktır. Çünkü son dönemlerde herkes bir akıl tutulması yaşıyor gibi bir durum var.

 

Bank Asya’nın kimin olduğunun ya da kim tarafından yönetildiğinin hiçbir önemi yok. Çünkü o bankada kendi vatandaşlarının parası var ve o banka senin ülkenin ekonomisine can veriyor. Senin ülkende bulunan bankaları teşvik etmen gerekirken sen bir bankayı batırıyorsan bunun altında ya çok acaip bir ego vardır ya da kötü niyetlere hizmet ediliyordur. Şimdi Erdoğan bir Cumhurbaşkanı olarak nasıl seçim çalışmalarına katılarak herkesi şaşırtıyorsa bu durumu da meydanlarda bir zafer olarak kutlayabilir. Oysaki Numan Kurtulmuş çıkıp insanların aklıyla alay edecek şekilde Bank Asya müdahalesini siyasi değildir diye yorumlasa da Erdoğan meydanlarda inlerine girdik diye şov yapacaktır. Gün geçtikçe hukuktan ve adaletten uzaklaştığımız gün gibi aşikarken insanların hala ses çıkartamaması akıl alacak iş değil. İktidarda bulunanlar kendi çıkarları ve egoları nedeni ile ülkeyi içinden çıkılmaz bir hale sürüklerken bir yandan da insanların hukuka ve adalete olan güvenlerini ortadan kaldırmayı başardı. Aslında nasıl bir bataklığa gittiğimizi sadece şu noktalardan bile anlayabiliriz. AKP’nin yaptıklarını savunan kişilerin başında kocası için hristiyan olan Tuğçe Kazaz geliyorken onu hemen arkasından mafya babası Sedat Peker geliyor. Bu iki kişi hemen her gün her konuda AKP’yi öven ve destekleyen açıklamalar ile medyada kendilerine yer buluyorlar. Sadece bu iki kişi bu iktidarı savunuyor diye bile bir bataklığa gittiğimizi anlayabiliriz.

 

 

Gerçekten çok üzücü bir durumdayız. Allah en kısa zamanda bu milletin gaflet uykusundan uyanmasına yardım etsin…

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Puan Durumu
Viva Haber güncel İnternet haber
© Copyright 2018 Viva Haber.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
orospu cocukları