Savunamaz Haldeler, Son Yaklaşıyor!

Her şartta koşulsuz şartsız bir şekilde uzun yıllardır AK Parti iktidarını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı savunmayı başarabilen yazarlar, gazeteciler ve milletvekilleri artık ekranlarda komik durumlara düşmeye başladılar.
Bu makale 2015-03-07 22:00:26 eklenmiş ve 758 kez görüntülenmiştir.
Erkan Güç

Her şartta koşulsuz şartsız bir şekilde uzun yıllardır AK Parti iktidarını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı savunmayı başarabilen yazarlar, gazeteciler ve milletvekilleri artık ekranlarda komik durumlara düşmeye başladılar. Çünkü ellerinde savunabilecek bir argüman kalmadı. AK Parti her dönemde yanar döner bir siyaset izlediği için bir gün hayatta yapmam dediği şeyi birkaç yıl sonra yapıyor. Bu durumda savunucularını zor durumlara düşürüyor. Çünkü karşılarında yer alan muhalefet cephesi sürekli daha önce yapılan politikalara atıflarda bulunarak savunucuların elini kolunu bağlıyor.

 

Bahsettiğimiz bu savunucular yıllarca zor durumlara düşseler bile ellerinde hep başörtü ve asker vesayeti gibi malzemeler vardı. Bunların üzerinden yürüyerek diğer açıklarını kapatmaya çalışıyorlardı. Yıllarca AKP’ye darbe yapılacağı yalanı ile insanları uyuttular bunun yanında başörtüsü meselesini siyasetlerine alet ederek dini duygular ile oynadılar. Ama artık bunlar geçerliliğini kaybetti ve toplumda karşılık görmüyor. Durum böyle oluncada savunucular ekranlarda komik durumlara düşüyorlar. Artık AKP savunucularının yer aldığı televizyon programlarını gülerek izliyorum. Eklemeden geçmeyeyim eskiden çok sinirlendirdim!

 

Asker üzerinden yaptıkları politika yıllarca can yoldaşı oldukları Gülen Cemaati ile araları bozulunca ellerine yüzlerine bulaştı. Çünkü paralel devlet adını verdikleri Gülen Cemaati’nin kendilerine savaş açtığını ve aslında bu grubun iyi niyetli olmadığını gösterebilmek için beraber yürüttükleri asker operasyonlarının sahte olduğunu açıklamak durumunda kaldılar. Ortaya saçılan yolsuzluklarının üstünü nasıl kapatacaklarını şaşıran iktidar mensupları artık insanları aptal yerine koyma çabasındalar ama onlara kötü bir haberim var artık herkesi sizin yolsuzluğa bulaştığınızı ve büyük paralar götürdüğünüzü biliyor. Benden söylemesi yolun sonu geliyor!

 

 

Yıllarca inanılmaz bir ayrıştırmaya götürüldük, ekonomik olarak bir bataktayız, çözüm süreci adı altında vatan bölünmesinin önü açıldı ama bütün bunların hepsi 7 Haziran Genel Seçimleri ile birlikte onarılmaya başlayacak ve yolsuzluk yapanlar, vatana ihanet edenler, insanların birbirlerine nefret duymalarını sağlayanlar saf dışı kalacaklar. Televizyon kanallarındaki siyaset programlarını izledikçe büyük bir umut kaplamaya başladı içimi! Güzel günler yakındır…

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Puan Durumu
Viva Haber güncel İnternet haber
© Copyright 2018 Viva Haber.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
orospu cocukları