Ülke Yönetmeyi Batırmak Olarak Mı Algılıyorsunuz?

Memleketimizde öyle ilginç şeyler oluyor ki anlam vermek nerede ise imkansız! Recep Tayyip Erdoğan her zaman sert bir üsluba sahipti ancak Cumhurbaşkanı olduktan sonra konuşmaları ve hareketleri iyice anlam yitirmeye başladı. Olur olmadık yerlerde parlıyor önüne gelene sataşıyor adeta AKP lideri gibi davranıyor
Bu makale 2015-03-02 20:25:01 eklenmiş ve 678 kez görüntülenmiştir.
Erkan Güç

Memleketimizde öyle ilginç şeyler oluyor ki anlam vermek nerede ise imkansız! Recep Tayyip Erdoğan her zaman sert bir üsluba sahipti ancak Cumhurbaşkanı olduktan sonra konuşmaları ve hareketleri iyice anlam yitirmeye başladı. Olur olmadık yerlerde parlıyor önüne gelene sataşıyor adeta AKP lideri gibi davranıyor. Halbuki Cumhurbaşkanı olan kişinin toplumun her kesimine ve bütün siyasi partilere aynı yakınlıkta olması gerekir. Cumhurbaşkanı ülkeyi bütünleştirici ve birlik içinde tutacak söylemlerde, tavırlarda bulunmalıdır. Recep Tayyip Erdoğan ise bunun tam aksini uygulamakta.

 

Memlekette her gün ya Cumhurbaşkanı’nı ya da Başbakanı eleştirdiği için insanlar gözaltına alınıyor. Her yerde büyük bir polis şiddeti kol geziyor bunun yanında mecliste ise iktidar mensupları muhalefet milletvekillerine adeta ölümüne saldırıyorlar. Bütün bu hareketler bir şeylerin korkusu olmalı! Aslında o korku çok belli kimileri yaptıkları yolsuzlukların üstünü örtme çabasında kimisi ise yiyemeden bu şatafatın son bulmasını istemiyor. Kendilerince doğru bir politika izliyor olabilirler ancak bilmeliler ki böyle bir durumda olan iktidarın ömrü hiçbir zaman uzun soluklu olmaz ve bu şekilde halkın canını yakan kişiler sonunda büyük cezalar çekmeye maruz kalırlar.

 

Son olarak Recep Tayyip Erdoğan faiz oranları nedeni ile Merkez Bankası’na saldırıyor ancak farkında olarak ve bilerek yaptığı sert açıklamalar ile doların tarihi seviyelere gelmesine neden oluyor. Bunun altında tek bir sebep olabilir; tabii ki yüklü miktarda dolarları var ve bu şekilde büyük bir vurgun yapıyorlar. Başka bir açıklama aklıma gelmiyor! Yoksa hangi başbakan ya da cumhurbaşkanı ülkesinin ekonomisini batırmak için kameralar karşısında bu tür açıklamalarda bulunur? Merkez Bankası Başkanı’nı vatan hainliği ile suçluyor Erdoğan; peki hiç aynaya bakıyor mu acaba? Ya da Erdoğan sevenler son günlerde yaşananları nasıl savunabiliyorlar?

 

 

Önümüzdeki 7 Haziran Genel Seçimleri çok büyük önem taşıyor. Bu nedenle herkes ülkesinin menfaatini düşünsün ve ortaya çıkan tabloyu göz önüne alarak oyunu kullansın. Aksi takdirde bizleri iyi yarınlar beklemiyor!

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Puan Durumu
Viva Haber güncel İnternet haber
© Copyright 2018 Viva Haber.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
orospu cocukları