Üniversiteler PKK’nın Yuvası Mı?

İlim irfan yuvası olarak gördüğümüz üniversitelerin aslında son yıllarda hiçte öyle olmadığını gençlerin hayatlarının tehdit altında bulunduğu terör yuvaları haline geldiğini öğrendik. Medya bu durumu karşıt görüş olarak lanse etmeye devam etsede üniversitelerde meydana gelen kavgalar PKK militanları ile üniversite de vatanlarını ve milletlerini seven öğrenciler arasında ortaya çıktığı anlaşıldı. Hatta buna kavga bile denilemez direk olarak PKK militanlarının saldırıları olarak tanımlayabiliriz
Bu makale 2015-03-01 12:33:01 eklenmiş ve 708 kez görüntülenmiştir.
Esra Coşar

İlim irfan yuvası olarak gördüğümüz üniversitelerin aslında son yıllarda hiçte öyle olmadığını gençlerin hayatlarının tehdit altında bulunduğu terör yuvaları haline geldiğini öğrendik. Medya bu durumu karşıt görüş olarak lanse etmeye devam etsede üniversitelerde meydana gelen kavgalar PKK militanları ile üniversite de vatanlarını ve milletlerini seven öğrenciler arasında ortaya çıktığı anlaşıldı. Hatta buna kavga bile denilemez direk olarak PKK militanlarının saldırıları olarak tanımlayabiliriz. Bu durumu sağcı ve solcu kavgası ya da ülkücü PKK’lı kavgası olarak geçiştiremezsiniz.

 

Terör örgütü PKK’nın lideri olan terörist başı Abdullah Öcalan’ın fotoğraflarının yediden yetmişe bütün üniversitelerde sergilendiği ve okulların PKK militanları tarafından yangın yerine döndürüldüğü son yıllarda karşımıza çıkan tablolar arasında. En son Ege Üniversitesi’nde Fırat Çakıroğlu isimli öğrencinin bir PKK’lı tarafından öldürülmesinin ardından okulda nasıl bir PKK hakimiyeti olduğunu anlamıştık. Şimdilerde ise Ankara Üniversitesi’nde PKK’lıların saldırıları sonrasında bütün üniversitelerin nasıl bir düzen içinde olduğunu anlamış olduk. Bütün bu üniversiteler bu hale gelirken okul yönetimleri, rektörler, dekanlar ve güvenlik güçleri ne yapıyorlardı çok merak ediyorum. Bir terör örgütüne şehirde ve üniversitelerde yapılanması için neden bu kadar olanak verilir? Nasıl bir iş bilmezliğin ve ihanetin içerisindesiniz? Artık gençler üniversitelere giderken yaşam kaygısı duyuyorlar. Bu nasıl bir ülke idare etmektir? Şu anda sabretse, ülke birliğini düşünsede bu böyle devam ettikçe Türk milliyetçilerinin ve vatan sevdalılarının da ellerinin armut toplamayacağı kesin. Bu durum sadece gençlerin birbirini yemesi ile sonuçlanmaz ülkeyi yönetenlere de sıçrar. Bunu sakın aklınızdan çıkarmayın!

 

 

Üniversitelerde PKK militanları bu şekilde at koşturmaya devam ederlerse yakında insanlar çocuklarını üniversitelere göndermeyecekler. Durumu olanlar ise direk yurtdışına gönderecekler. Bu durumda da belki ülke yararına çalışacak birçok beyin ülkeden uzaklaşmış olacak. Tabii ki tahmin ettiğimiz gibi dış ülkelerin piyonu haline geldiyseniz bu durum tam olarak sizin istediğiniz durum olabilir. Ama unutmayın ki her ihanet bir gün kötü sonuçlar doğurur. İhanet içinde değilseniz de bu gaflet uykusundan uyanın!

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Puan Durumu
Viva Haber güncel İnternet haber
© Copyright 2018 Viva Haber.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
orospu cocukları