Vatan Toprağını Elden Çıkarmaya Başladılar

Türkiye’nin yurtdışında sahibi olduğu tek toprak parçası AKP iktidarı tarafından terör örgütü IŞİD’e devredildi. Söylenildiği zaman insanın tüylerini diken diken eden bu durum gayet net şekilde ortaya kondu.
Bu makale 2015-02-25 13:40:20 eklenmiş ve 577 kez görüntülenmiştir.
Esra Coşar

Türkiye’nin yurtdışında sahibi olduğu tek toprak parçası AKP iktidarı tarafından terör örgütü IŞİD’e devredildi. Söylenildiği zaman insanın tüylerini diken diken eden bu durum gayet net şekilde ortaya kondu. AKP  yaklaşık 13 yıllık iktidarı süresince inanılamayacak ve devlet bekasını tehlikeye atan politikalarda ve davranışlarda bulundu ancak hiçbir zaman vatan toprağının her hangi bir direniş gösterilmeden başka ellere teslim edileceği çok da tahmin edilemiyordu. AKP son olarak bu durumu da hayata geçirerek şaşırılacak bir durum bırakmadı.

 

Çözüm süreci adı altında yıllarca ülkenin bölünmesine ve insanlar arasında kopukluğun oluşmasına ortam hazırlayan AKP iktidarı Süleyman Şah türbesinin bulunduğu topraklarımızı terör örgütü IŞİD’in eline bırakarak gelecek dönemde çok tehlikeli politikaların da önünü açtı. Bir gece yarısı TSK’ya bağlı askerler ortada hiçbir şey yokken gidiyorlar ve Süleymah Şah türbesi ile etrafındaki karakolu boşaltarak geri geliyorlar. Birde hiçbir çatışma olmamasına rağmen bir asker şehit oluyor ve bu saçma hareket iktidar tarafından başarılı bir operasyon olarak lanse ediliyor. Yandaş medya da bu durumu pohpohluyor. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun çakma operasyon sırasındaki fotoğrafları medyaya servis ediliyor ve Davutoğlu zafer kazanmış lider edası ile kameralar karşısına çıkıyor. Bütün bunlar bir komedi filminde olsa gülmekten yarılabilirdim ama ülkemin prestiji ve bekası için adeta içim acıyor. Bu hareket ile birlikte bir terör örgütüne toprak vererek kendimizi komik duruma düşürdüğümüz gibi gelecekte de PKK’nın isteklerinin önünü açtık. Güvenlik altında değildi diyerek toprak terk edilmesini ilk defa duyuyoruz. İleride PKK toprak istediği zaman güvenlik altında değil diyerek verecek misiniz? Ne yapıyorsunuz ne ediyorsunuz anlayabilmiş değilim ama ülke adına bilinçli olarak vatan hainliği yapıyorsanız Allah size imkan vermesin. Yapacak bir şeyimiz kalmadı sadece dua etmekten Allah’a sığınmaktan gayrı.

 

 

Önümüzdeki seçimler çok büyük önem kazandı. Çoğu kişiye göre AKP bu seçimde de kuvvetli bir şekilde iktidara gelirse daha seçim yapılmayacak. Ama unutulan bir şey var Türk tarihte hiçbir zaman zulüm yapanlara geçit vermemiştir.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Puan Durumu
Viva Haber güncel İnternet haber
© Copyright 2018 Viva Haber.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
orospu cocukları