90 Yıllık Reklam Arası Bitti!

İktidar öyle şeyler yapıyor ki artık kimse şaşırmıyor. İyice yalana dolana batan AK Parti iktidarı Türkiye’yi de uluslar arası arena da itibarsızlaştırmaya başladı. Bilindiği üzere bir AK Parti milletvekili cumhuriyetin kuruluş tarihini kastederek 90 yıllık reklam arası bitti demişti
Bu makale 2015-02-24 12:26:32 eklenmiş ve 652 kez görüntülenmiştir.
Esra Coşar

İktidar öyle şeyler yapıyor ki artık kimse şaşırmıyor. İyice yalana dolana batan AK Parti iktidarı Türkiye’yi de uluslar arası arena da itibarsızlaştırmaya başladı. Bilindiği üzere bir AK Parti milletvekili cumhuriyetin kuruluş tarihini kastederek 90 yıllık reklam arası bitti demişti. Gerçekten reklam arası bitmiş aslında bizler o milletvekilinin söylediğini yanlış yorumlamışız. Onun maksadı Atatürk’e ve cumhuriyete sataşmak değilmiş. Osmanlı’nın son döneminde yaşanan çöküntünün yeniden başladığını ifade etmiş ve müthiş bir teşhiste bulunmuş.

 

Ülkede her gün bir olay var ve gündem hiçbir zaman boş kalmıyor. İnsanlar ölüyor, suikast iddiaları ortaya atılıyor, terör örgütüne topraklarımızı teslim ediyoruz ve bütün bunlara rağmen bir iktidar ve Cumhurbaşkanı burnundan kıl aldırmadan diktatörlük yasasını geçirmek için elinden geleni yapıyor. Bu çabalamaların sonucunda da saçma sapan içeriğe sahip olan diktatörlük kanunları meclisten olaylı bir şekilde geçiyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan artık hukuksuzluk anlamında tarih yazıyor ve kafasına göre at koşturuyor. Ülkede yaşanan akıl tutulması ise Erdoğan’ın ekmeğine yağ sürüyor. Önce servetlerine servet kattılar sonra kahraman oldular şimdi ise vatan topraklarını terör örgütlerine peşkeş çekiyorlar. Dünya üzerinde bir örneği var mıdır bilinmez ama söylendiğinde bile insanın tüyleri diken diken oluyor.

 

Terör örgütü IŞİD’e bize ait toprakları teslim ettik! Ecdad konusunda oldukça hassas olduklarını belirten AK Parti yanlıları ise Süleyman Şah türbesinin yerle bir edilerek korunamayacağını anlayarak yerinden kaldırma konusunda ne tepki verecekler? Ki zamanında 49 rehine IŞİD’in elinden alınarak Türkiye’ye getirildiğinde bununla övünülmüş ve çok iyi bir operasyon yapıldığı vurgulanmıştı. Ta o zaman internet fenomeni Fuat Avni 49 rehine karşılığında Süleyman Şah türbesinin IŞİD’e bırakıldığını söylemişti. O zaman bu iddialar konuşulurken AKP mensupları çileden çıkıp ağızlarından salyalar saçarak muhalefete saldırıyorlardı. Şimdi unutuldu mu sanıyorsunuz. İşte yine yalan söylediniz ve aradan bir müddet geçtikten sonra topraklarımızı IŞİD’e bıraktınız.

 

 

Erdoğan’ın ve AKP’nin yaptığı halkın aklı ile dalga geçmekten başka bir şey değil. Eğer önümüzdeki seçimlerde de bu derece kuvvetli bir şekilde AKP başa gelirse bu halka her şeyin müstehak olduğunu düşünmeye başlayacağım.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Puan Durumu
Viva Haber güncel İnternet haber
© Copyright 2018 Viva Haber.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
orospu cocukları