JAC forkliftlerin satışı

Mekar forklift hizmetleri 30 yılı aşkın iş tecrübesiyle forklift revizyon tamir işleri, forklift kiralama hizmetleri ve ‘0’ km forklift satışı hizmetleri vermektedir. Forklift kiralama hizmeti firmamız tarafından 1,5 ton kapasiteden 16 ton a kadar forklift parkurumuzla, 1 saatlik çalışmadan 5 yıllık sözleşmeli çalışmaya kadar geniş bir yelpazede verilmektedir.
Bu haber 2018-01-18 18:23:58 eklenmiş ve 210 kez görüntülenmiştir.

 

ithalatını yaptığımız forkliftlerin aynı zamanda forklift kiralama parkurumuzda kulanıyor oluşumuz sattığımız ürünle ilgili eksiklikleri daha iyi tespit etme, gerekli yenilikleri yapma ve hataları düzeltme konularında bize rehberlik etmektedir.

Bu tecrübelerle yoğrulmuş H kasa ve J kasa JAC forkliftlerin satışı firmamız bünyesinde son gaz devam etmektedir.
Tecrübelerimizin bize gösterdiği bir diğer konuda şantiye ve benzeri şartlarda endüstriyel forkliftlerin yetersizliği oldu.
Ülkemizin gelişmekte olan inşaat sektörüne kazandırdığımız Türkiye’de bir ilk Wild Dog 4x4 Şantiye Forklifti bu yetersizliğe son verecek, ekonomik alım maliyeti, 5 ton a kadar taşıma ve 6 metreye kadar yükselebilme özellikleriyle zemin gevşek sahaların vazgeçilmez iş ortağı olacaktır.

Forklift denince akla ilk gelen modeller endüstriyel tip olanlardır bu modeller standart lastik ebatları ve yerden 17 cm civarındaki yükseklileritle düz ve sert zeminlerde randımanlı çalışabileceğiniz forklift modelleridir.Fakat mıcırlı, gevşek, veya çamurlu alanlarda standart forklift modeliriyle çalışmanız mümkün değildir.
En ufak gevşek zeminde ya gitmez yada hemen patinaj yapmaya başlarlar bununla ilgili kullanıcının yapabileceği tek şey JCB veya Manitou Teleskobig forklift tarzında 4x4 araziti forklifti kullanmak olacaktır.
JCB ve Manitou Teleskobig forkliftler şüphesiz şantiye sahasında müthiş işler yapabilecek kabiliyette iki dünya devi markadır, fakat bu müthiş özelliklerin yanı sıra bazı noktalarda Wild Dog 4x4 Şantiye Forkliftine göre dez avantajları vardır. JCB ve Manitou Teleskobig forkliftin adından da anlaşılacağı üzere hareketi teleskobiktir, Bir vinçin bomuna uzattığı şekilde hareket ederler, vertikal (dik) hareket kabiliyetleri yoktur, bu kamyondan paletli malzeme indirirken çok zorlanmanıza sebep olacaktır Wild Dog 4x4 Şantiye Forkliftiyle 1 saatte bitireceğiniz işi 3- 4 saat uğraşmak zorunda kalır ve paletlerin kırılmasına, malzemelerin zarar görmesine sebebiyet verebilirsiniz.

Wild Dog 4x4 Şantiye Forkliftin diğer bir avantajı ise ebadı ve arka tekerlekten manevra yapabilme kabiliyetidir. Diğer iş makinelerinin giremediği pek çok yere girebilir ve manevra yapabilir.
Ayrıca 4x4 kabiliyetini kullanarak gevşek zeminde batmadan çalışabilir. Bir diğer can alıcı konu ise bu Wild Dog 4x4 Şantiye Forklifti, bazı standart forklift modelinden bile daha uygun fiyata elde edebiliyor oluşunuz, fiyat ı teleskobik forklift modelleriyle kıyasladığımızda ise yarı yarıya ekonomik olduğunu göreceksiniz. Bu ürün aynı zamanda kiralık forklift parkurumuzun içinde de yer alacak ve müşterilerimizin her türlü zor şartlar altında hizmet verecektir, her türlü operasyonel kiralık forklift hizmetini eksiksiz sunmayı kendine hedef edinmiş olan mekar forklift firmamız endüstiriyel modellerin başaramadığı işlere ekonomik bir alternatif üretebilmiş olmanın gurunu yaşamaktadır Wild Dog 4x4 Şantiye Forklifti kiralık forklift dendiğinde o iş forkliftle yapılamaz, oraya forklift girmez denen bir çok yere hizmet ulaşmış olacak

Mekar forklift hizmetleri satılık forklift pazarında iki çeşit lokomotif ürünle hizmet vermektedir. Bunlar JAC HEAVY ENDÜSTRİ fabrikasının üretimi olan H series ve J series JAC forkliftlerdir. H serisi üreticinin ilk üretime başladığı zamandan bu yana standart üretimi olan H seri forkliftler Mekar forklift bünyesinde 2011 yılından bu yana satılık forklift pazarına arz edilmektedir, yeni kasa olarak üretimine 2015 yılında başlanan J kasa JAC forklift satışı da üretiminin başladığı 2015 yılı itibarıyla başlamıştır.
Forkliftlerin her ikiside JAC standartlarında ve kalitesinde üretilmiştir. J kasanın h kasadan farkı ve üstünlüğü kopmak ve estetik kasa tasarımı, daha dar alanda manevra yapma kabiliyeti, kabin vibrasyon önleyen titreşim takozları sayılabilir.

Forklift satışı yaparken müşteriye her zaman daha fazlası verebilmenin bir yolunu arayan, müşterinin kazancının bizim kazancımız olduğu bilinciyle hareket eden hatta bunu temel felsefesi haline getirmiştir. Bu azimli çabamız forklift satışında, forklift bakım revizyon işlerinde ve forklift kiralama faaliyetlerimizde ezber bozan, başarılı işler yapmamızın yegane sebebi olmuştur.
Bir çin atasözü derki ‘Bin yıllık yolculuk ilk adımla başlar’ bizim 1984 yılında attığımız o ilk adım bizi tamircilikten satılık forklift pazarında yeri olan hizmet üreten yenilikçi ve girişimci yapısıyla katma değer katan bir firma haline getirmiştir. Misyonumuz Forklift sahibi olmanın her işletme için basit olması gerektiğine inanıyoruz, Mekar ailesi olarak hep birlikte bunun için çalışıyoruz.
Vizyonumuz bölgemizde lider, yenilikçi, dünya pazarında kuvvetli ilişkilere sahip,yaratan ve üreten olmak.
Satılık forklift, kiralık forklift, forklift servis ve bakım işlerini aynı çatı altında suna bilmek ve müşterilerimize bu hizmetlerin her birinden istediği anda faydalana bilmesi, bizi müşterilerimize karşı tam bir çözüm ortağı haline getirmiştir.Gezici servis araçlarımız, Kayar kasa kamyonlarımız, kiralık forklift filomuz, her zaman hazır stok bulundurduğumuz satılık forkliftlerimiz bu çözüm ortaklığı aşamasında tamamı müşterilerimizin kullanımı için hizmetinde olacaktır.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Puan Durumu
Viva Haber güncel İnternet haber
© Copyright 2018 Viva Haber.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
orospu cocukları