Ambalaj sektörünün tüm paydaşları tek çatı altında

Ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine kadar tüm ihtiyaçlara yönelik çözümleri bir araya getiren Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, kapılarını açtı. 28 Ekim’e kadar devam edecek fuar, Türkiye ambalaj sektörünün tüm yeniliklerini bir araya getirmenin ötesinde sektörün gelişimine de önemli ölçüde katkı sağlıyor.
Bu haber 2017-10-28 01:13:38 eklenmiş ve 218 kez görüntülenmiştir.

İstanbul, 26 Ekim 2017- REED TÜYAP ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) işbirliğiyle düzenlen Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı; ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine kadar tüm ihtiyaçlara yönelik çözümleri bir araya getirmek üzere kapılarını 23. kez açtı.

Türkiye ambalaj sektörünün tüm yeniliklerini bir araya getiren fuar, 43 ülkeden 1.122 katılımcıyı 4 gün boyunca 95 ülkeden 58 bin ziyaretçiyle buluşturmayı amaçlıyor. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı 28 Ekim’e kadar; Almanya, Azerbaycan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Fransa, Irak, İngiltere, İran, İsrail, İtalya, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Tunus, Rusya, Ürdün ve Yunanistan başta olmak üzere 1.000’in üzerinde alım heyetini profesyonellerle buluşturacak.  Fuarın bu yılki konuk ülkesi olan Fas, Türkiye ambalaj ürün ve makine – ambalaj baskı – gıda işlem ve içecek dolum başta olmak üzere gıda ve gıda dışı tüm sektörlere hizmet veren tüm firmaların yeni pazarlara ulaşmasında Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı önemli bir köprü olma yolunda ilerliyor.

Muharremoğlu: Sektörünün Avrasya bölgesindeki en önemli fuarı

Reed Tüyap Genel Müdürü Ali Muharremoğlu, bu yıl fuara yabancı ziyaretçilerin ilgisinin daha da yoğun olduğunu söyledi. Avrasya Bölgesi’nin en önemli üreticilerinin ve markaların bu fuarda bir araya geldiğini söyleyen Muharremoğlu, Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, bölgesinin en önemli fuarı. Dolayısıyla fuar kapsamında çok önemli işbirliklerin gerçekleşeceğine inanıyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden fuarımız, sektörün gelişimine de önemli ölçüde katkı sağlıyor.  Bu farkındalıkla da bu yıl 43 ülkeden 1.122 katılımcıyı 4 gün boyunca 95 ülkeden 58 bin ziyaretçiyle buluşturmayı amaçlıyor ve her yıl bu rakamları bir üst banda çıkarma hedefiyle çalışıyoruz” dedi.

 

Avrasya Ambalaj Fuarı 28 Ekim’e kadar ziyarete açık olacak.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer MEDYA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Puan Durumu
Viva Haber güncel İnternet haber
© Copyright 2018 Viva Haber.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
orospu cocukları