Medyum Önay’dan bağlama büyüleri sözleri

Bu öyle çok sorulan bir soru olarak karşımıza çıkmakta ve artık kesinlikle de cevaplanması ve insanların aklında net bir cevap oluşması için işin uzmanı olan kişi yani Medyum Önay hoca ile bir görüşme talep ettik ve kendisi bizi kırmadı.
Bu haber 2017-10-02 21:24:43 eklenmiş ve 202 kez görüntülenmiştir.

 

Ona büyü hakkında bilgiler vermesi ve büyü gerçekten sorunları çözüyor mu diye sorduk. Aldığımız cevapları da sizlerle paylaşıyoruz. Bize yaptığı açıklamalar ile Medyum Önay büyü konusuna tam bir açıklık getirmekler kalmadı aynı zamanda büyünün etkili bir çözüm yöntemi olduğu konusunda da bizleri ikna etti. Onun açıklamaları ise şu şekilde büyünün varlığı elbette tartışılmaz bir gerçek ve etkisi de kesinlikle bulunmakta bu aşk büyüsü ile bağlama büyüsü, papaz büyüsü gibi büyüleri yaptıran kişiler sorunlarını kendileri çözmek için çok uğraşan ama başarısız olan kişilerdir. Bir medyuma gittiklerinde de artık pek umutları kalmamış ve son çare diyerek gitmektedirler. Buna rağmen bu derinleşmiş sorunlar yapılan etkili büyüler ile kesinlikle çözülmekte ve bu kişiler sorunlarından kurtularak mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayabilmektedirler.

Pek çok kişinin merak ettiği diğer bir soru da büyünün günah olup olmadığıdır. Bu konuda görüşünü sorduğumuz Medyum Önay büyünün iki çeşidi olduğunu belirtti ve bunlardan ak büyülerin yani dualar ile yapılan ve kişilerin iyiliğini amaçlayan etkisi altına aldığı kişiye de zarar vermeyen büyülerin günah olmadığını bunlarında aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi büyüler olduğunu belirtti. Bunlardan başka bir de kara büyüler denilen bir büyü çeşidinin bulunduğu ve bunların yapılmasında sakınca olduğunu kendisinin de bu kara büyüleri ala yapmadığını belirtti. Bu kara büyüleri yapmadığını ama bunları bozma konusunda insanlara yardımcı olduğunu da belirtti hocamız.

Evde büyü yapılır mı sorusuna da açık yüreklikle cevap verdi ve bazı basit aşk büyüsü ve bağlama büyüsü gibi büyülerin evde büyü yapma isteğinde olan kişiler tarafından yapılabileceğiniz ama bu büyülerin etkilerinin olup olmayacağı ve elbette kalıcı olacağının garantisinin olamayacağını da bizlere belirtti. Bunun nedenini de şöyle açıkladı. Büyü yapmak çok özel bir şeydir ve etkili, kalıcı papaz büyüsü gibi bir büyü yaparak sorunların çözülmesini sağlamak için kişilerde özel güçler olmasının yanında ayrıca havas ilminin de çok iyi bir şekilde bilinmesi gerekmektedir. Bu olmadığı takdirde yapılacak büyülerin etkili olması beklenemeyeceği gibi yapılacak en ufak bir hata da aşk büyüsü ile aşkına karşılık bulmak isteyen kişinin sevdiğini tam olarak kaybetmesine bile neden olabilir.

Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak ve derin sorunlara çare olan papaz büyüsü gibi çok etkili büyüleri yaptırabilmek için kesinlikle gerçek bir medyum ile çalışılması şarttır. Bu şekilde yapılacak büyünün etkisi de kesin olacak ve kişi büyünün kalıcı olması ile de aynı sorunu bir daha asla yaşamayacaktır. Pek çok ak büyü insanların faydası içindir ve bağlama büyüsü gibi büyüleri yaparak yuvaları kurtarmanın da aslında çok sevap olduğunu belirtmektedir hocamız. Büyü hakkında yapılan bu açıklamalardan sonra büyünün sorunları çözmede etkili olduğu sonucuna varacağınızdan eminiz çünkü Medyum Önay bu konuda gerçekten doyurucu açıklamalarda bulundu.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Puan Durumu
Viva Haber güncel İnternet haber
© Copyright 2018 Viva Haber.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
orospu cocukları