İlhami Koç: “Kongremizin ana konuşmacıları için uluslararası kurumlarda önemli pozisyonlara sahip uzmanlarla görüşmelerimizi sürdürüyoruz."

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) Başkanı İlhami Koç, Sermaye Piyasasında Gündem’in yeni sayısında, 14-15 Kasım 2017 tarihlerinde düzenlenecek Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi hakkında bilgi verdi.
Bu haber 2017-08-15 23:14:46 eklenmiş ve 260 kez görüntülenmiştir.

TSPB Başkanı İlhami Koç, Sermaye Piyasasında Gündem dergisinin yeni sayısında, 14-15 Kasım 2017 tarihlerinde “Geleceğimiz İçin Büyüme” temasıyla düzenlenecek Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi’nin program ve konuşmacılarına dair bilgileri paylaştı: “Kongremizin ana teması “Geleceğimiz İçin Büyüme” olarak belirlendi. Bu ana tema altında yer alacak konu ve panel başlıkları, üyelerimiz, kamu ve özel sektör kurumları ile akademisyenlerden oluşan Danışma Kurulu tarafından uzun soluklu, titiz bir çalışma sonucunda belirlendi. Bu kapsamda, 3 ana konuşmacı, 24 panel ve çok sayıda eğitimle sektörümüz için önemli konuları birlikte tartışma fırsatına sahip olacağız.” Koç, Kongre’yi uluslararası alanda önemli bir etkinlik haline getirmek istediklerini de vurguladı: “Ulaşmak istediğimiz bir başka hedef de kongrenin gittikçe daha uluslararası hale gelmesi. Bu amaçla, kongremizin ana konuşmacıları için dünyanın en iyi üniversitelerinde görev yapan akademisyen ve uluslararası kurumlarda önemli pozisyonlara sahip uzmanlarla görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Çok yakında bu isimleri de sizlerle paylaşacağız.”

 

Kongre, Dünyanın Önde Gelen Uzmanlarını İstanbul’da Bir Araya Getiriyor!

TSPB tarafından Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi, bu yıl 14-15 Kasım 2017 tarihlerinde yapılacak. “Geleceğimiz İçin Büyüme” temasıyla düzenlenecek kongrenin konu ve panel başlıkları, kamu ve özel sektör kurumları ile akademik toplulukta görev yapan kişilerden oluşan Danışma Kurulu tarafından yürütülen uzun soluklu titiz bir çalışma sonucunda belirlendi.

 

Kongre, uluslararası uygulamaları içeren oturumlar ile sermaye piyasası kurum temsilcilerinin, yatırımcıların ve reel sektör temsilcilerinin bir araya gelmesini, güncel gelişmeler konusunda en yetkin kişilerden bilgi almasını, sayılan tüm paydaş grubunun gündemine sermaye piyasası kavramının dahil edilmesini hedefliyor.

 

Kongrede sermaye piyasası ve geleceği, girişimcilik, yatırımcı ilişkileri, portföy yönetimi, endüstri 4.0 ile sermaye piyasalarına etkileri, Fintech, blockchain ile teknolojik gelişmeler, Bireysel Emeklilik Sistemi ve İslami finansal ürünler gibi konular dünyaca ünlü uzmanlar tarafından tartışılacak. Kongrenin şu ana kadar kesinleşen ana konuşmacıları arasında “Value Web” isimli kitabın yazarı ve geleceğin bankacılığı konusunda dünyanın en etkili isimlerinden biri olarak gösterilen Chris Skinner yer alıyor.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Puan Durumu
Viva Haber güncel İnternet haber
© Copyright 2018 Viva Haber.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
orospu cocukları